Porównaj oferty

Prestige Investment Group to największa polska korporacja świadcząca szeroki wachlarz usług blisko 800 tysiącom Polaków zamieszkałych na terenie Wielkiej Brytanii. W związku z dynamicznym rozwojem na polskim rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami do pracy w biurze w Gdyni…

…Poszukujemy osób:

  • Samodzielnych  i konsekwentnych w działaniu.
  • Cechujących się zaangażowaniem oraz dobrą organizacją pracy.
  • Posiadających umiejętności negocjacyjne.
  • Pozytywnie nastawionych do pracy i ludzi.
  • Sprawnie obsługujących komputer.
  • Posiadających doświadczenie w pracy agenta ds. nieruchomości lub w sprzedaży bezpośredniej.
  • Znających język angielski w stopniu komunikatywnym.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie ofert sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości.
  • Przygotowywanie ofert oraz ich prezentacja potencjalnym Klientom.
  • Budowanie i rozwijanie dobrych relacji z Klientami.
  • Aktywny udział w całym procesie  kupna – sprzedaży.
  • Monitorowanie rynku nieruchomości oraz działań konkurencji.

Oferujemy:

  • Komfortowe warunki pracy.
  • Opiekę merytoryczną i prawną we wszystkich aspektach działań.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Efektywny model pracy zapewniający wysokie dochody.
  • Szkolenia i treningi prowadzone przez doświadczonych specjalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
biuro@zamieszkajwpolsce.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”