Porównaj oferty

Szanowni Państwo
Jesteśmy firmą działającą na brytyjskim i polskim rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Oferta biura obejmuje sprzedaż, najem/wynajem mieszkań, domów, działek, lokali i obiektów komercyjnych, zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym. Skutecznie służymy poradą oraz pomocą przy podejmowaniu decyzji związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości.

Nasza firma prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie całej Polski reprezentując ponad 700 deweloperów budujących mieszkania, apartamenty i domy na terenie całego kraju. Mając na względzie komfort i satysfakcję naszych klientów zajmujemy się pośrednictwem w wyszukiwaniu nieruchomości, jak również wszelkimi formalnościami, niezbędnymi w trakcie realizacji transakcji. Od momentu podpisania umowy pośrednictwa, aż do dnia przeniesienia własności. W tym czasie sprawdzamy nieruchomość pod względem prawnym, pomagamy w uzyskaniu kredytu, uzgadniamy warunki zawarcia umowy i kompletujemy dokumenty.

Zajmujemy się także przeprowadzkami do Polski i zarządzaniem Państwa nieruchomościami w kraju. Jesteśmy od 20 lat w Londynie w ramach korporacji polskich firm skupionych www.kartaprestiz.co.uk

Zapraszamy do współpracy. Zamieszkaj w Polsce.
Kontakt z naszymi ekspertami w Polsce:
+44 74 2758 0474
+44 77 0425 9070
+48 724 986 777 
biuro@zamieszkajwpolsce.pl

Zapraszamy do naszego biura w Londynie:
Polish-British
Real Estate Agency
Craven House, 40-44 Uxbridge Road
London W5 2BS, United Kingdom
phone: +44 770 425 90 70