Przedział cenowy: Od do

Porównaj oferty

Napisz do Nas jeżeli szukasz nieruchomości. Jesteśmy specjalistami, zapewniamy kompleksową usługę związaną z poszukiwaniem oraz sprzedażą nieruchomości. Jeżeli chcesz znaleźć nieruchomość lub chcesz pewności transakcji to zapraszamy do współpracy.

 

Napisz do Nas jeżeli szukasz nieruchomości w Polsce. Jesteśmy wysokiej klasy specjalistami i zapewniamy kompleksową usługę związaną z poszukiwaniem oraz pośrednictwem w sprzedaży pozyskanej dla państwa nieruchomości. Jeżeli chcesz kupić w Polsce nieruchomość i pewność transakcji to zapraszamy do współpracy.

Pośredniczmy w sprzedaży wszystkich nieruchomości budowanych w Polsce przez setki polskich deweloperów. Jako osoby kupujące nie płacicie Państwo żadnej prowizji !

Wysyłamy na wskazany adres e-mailowy aktualne oferty możliwych do zakupu nieruchomości we wskazanych przez Państwa miastach i regionach zgodnie z Państwa oczekiwaniami opisanymi poniżej.

Szanowni Państwo,
Poniższa informacja jest kierowana do Państwa przez JW PRESTIGE INVESTMENT LTD
Craven House, 40-44 Uxbridge Road London W5 2BS, United Kingdom , która jest właścicielem portalu prestige-investment.co.uk w związku z wejściem w życie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO).
Rodzaj przetwarzanych danych oraz cel ich przetwarzania
JW PRESTIGE INVESTMENT LTD kontaktuje się z Państwem i wysyła Państwu pocztą elektroniczną zaproszenia na wydarzenia i szkolenia oraz informacje związane z działalnością statutową, w szczególności z reklamą i promocją nieruchomości poprzez takie portale jak prestige – investment.co.uk oraz zamieszkajwpolsce.pl. W tym celu przetwarzamy Państwa dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, nazwa firmy lub instytucji, stanowisko oraz adres e-mail i telefon.
Źródło danych oraz czas przetwarzania danych
Państwa dane zostały przez JW PRESTIGE INVESTMENT LTD Craven House, 40-44 Uxbridge Road London W5 2BS, United Kingdom pozyskane ze źródeł publicznie dostępnych lub w związku z kontaktami z Państwem związanymi z działalnością JW PRESTIGE INVESTMENT LTD. Przetwarzanie tych danych jest istotne z punktu widzenia celów naszej organizacji, jakimi są min. reklama i promocja nieruchomości, oraz prowadzenie działań marketingowych, reklamowych na rzecz sprzedaży, najmu nieruchomości, organizacji szkoleń, kursów zawodowych i doradztwa. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do realizacji tych celów lub do czasu zgłoszenia przez Państwa woli usunięcia Państwa danych z bazy JW Prestige Investment LTD.
Kategorie odbiorców danych
JW Prestige Investment LTD. może przekazywać Państwa dane dla podmiotów z Grupy JW PRESTIGE INVESTMENT LTD min. administratorowi portalu www.zamieszkajwpolsce.pl, którego jesteśmy właścicielami.
Prawa osób, których dane dotyczą
Mogą Państwo żądać dostępu do danych, które Państwa dotyczą, poprawiać je, żądać usunięcia Państwa danych lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo również złożyć skargę do organu nadzorczego.
Mają Państwo prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych do celów marketingowych. Jeżeli chcą Państwo zrezygnować z otrzymywania od nas informacji, prosimy o wysłanie e-mail na adres: contact@prestige-investment.co.uk lub biuro@zamieszkajwpolsce.pl
Administratorem Państwa danych jest: JW PRESTIGE INVESTMENT LTD Craven House, 40-44 Uxbridge Road London W5 2BS, United Kingdom. W przypadku jakichkolwiek pytań uprzejmie prosimy o kontakt pod adresem e-mail: contact@prestige-investment.co.uk

Kontakt z naszymi ekspertami w Polsce:
+44 74 2758 0474
+44 77 0425 9070
+48 724 986 777 
biuro@zamieszkajwpolsce.pl

Zapraszamy do naszego biura w Londynie:
Polish-British
Real Estate Agency
Craven House, 40-44 Uxbridge Road
London W5 2BS, United Kingdom
phone: +44 770 425 90 70